Skip to content

S-Korepetytor.Pl

Wiadomości i artykuły o kasynach online

Europejskie trendy w grach online

Branża kasyn online i gier hazardowych w Europie rozwija się w najszybszym tempie w swojej historii dzięki wprowadzeniu korzystnych przepisów dotyczących hazardu i postępu technicznego.

Tradycyjne gry kasynowe nie tracą publiczności, ale gry oparte na umiejętnościach stają się coraz bardziej popularne. Według najnowszych danych na świecie jest ponad 2 miliardy graczy. Całkowity obrót dochodu z gier hazardowych wynosi 100 miliardów dolarów rocznie.

Postęp techniczny zaktualizował wykorzystanie aplikacji mobilnych do gier hazardowych i został przeniesiony w tło gry na PC. Zakłada się, że w 2020 r. Przychody tego sektora wyniosą 65 mld USD, a przemysł ma najwyższe wskaźniki wzrostu w Chinach.

W Europie rośnie liczba graczy w wieku od 33 do 44 lat grających w gry hazardowe. To było to pokolenie, które było pionierem konsol do gier. Najdłuższe gry hazardowe są nadal zarezerwowane dla młodych ludzi (18-24 lata), jednak dorośli (w wieku 45-64 lat) nie pozostają w tyle, spędzając 7,5 godziny dziennie na hazardzie.

Oczekuje się, że do 2020 r. Dochody z gier hazardowych online w Europie przekroczą 24,9 mld EUR Rynek gier hazardowych w Wielkiej Brytanii jest obecnie jednym z najsilniejszych na świecie i zajmuje drugie miejsce w Europie pod względem wielkości i piąty w klasyfikacji generalnej. Przewodzą Chiny, następnie Stany Zjednoczone i Japonia, gdzie wysoki odsetek stóp procentowych jest nielegalny.

Ponad 30 milionów Brytyjczyków regularnie uprawia hazard. Szacuje się, że do 2020 r. Ponad 7 miliardów funtów zostanie wydanych na gry hazardowe w Internecie, a całkowity dochód wyniesie ponad 15 miliardów funtów.

Przypomnijmy, że według raportu brytyjskiej komisji hazardowej (UKGC) przychody z branży gier hazardowych w ciągu ostatniego roku wyniosły 14 miliardów funtów, czyli o 0,7% więcej niż w poprzednim okresie sprawozdawczym.