Skip to content

S-Korepetytor.Pl

Wiadomości i artykuły o kasynach online

Historia tworzenia automatów do gry

Obecnie automaty do gier są niezwykle popularne wśród stałych klientów kasyna. Oferują graczom przejście do oszałamiających kolorowych światów. Mogą się świetnie bawić, a jednocześnie mieć szansę na wygraną dużą sumę pieniędzy, a zwłaszcza szczęśliwcy mogą zdobyć nieosiągalny jackpot.

Ale niewiele osób zna historię rozwoju i rozwoju automatów do gier, a zaczęło się w odległym XIX wieku.

W 1884 r. Niemiec, który przeprowadził się z Bawarii do Stanów Zjednoczonych, Augustus Fey, w swoim warsztacie samochodowym, przeprowadzając eksperymenty z automatami, stworzył pierwszy automat do gier. Główną istotą gry było to, że trzeba było wyrzucać monety za 5 centów, a w przypadku wygranej można uzyskać maksymalnie pół dolara.

W 1885 roku Augustus Fay przybywa do San Francisco, gdzie kontynuuje pracę nad swoim wynalazkiem. Ale jego praca zatrzymuje chorobę - gruźlicę. Lekarze przewidzieli dla niego krótkie życie, ale udało mu się przezwyciężyć tę chorobę. Potem poślubił Amerykanina z Kalifornii i przyjął na siebie nowe imię, Charles, dzięki któremu jest znany światu.

Na początku lat 90. XIX wieku w różnych ośrodkach rozrywki w Ameryce zaczęły pojawiać się automaty z dużym obracającym się kołem, na którym rysowano mapy i kolory, i trzeba było je odgadnąć.

W 1990 Charles Fay połączył siły z Gustavem Schulzem i Theodorem Holzem, którzy w tym czasie byli czołowymi producentami pierwszych automatów do gier. W 1893 roku Gustav Schulz opracował automat do gier HORSESHOES, który jest automatem z pojedynczą rolką i natychmiastową wypłatą gotówki w przypadku wygranej. W 1894 Charles Fay tworzy podobne, ale bardziej wyrafinowane urządzenie, aw 1895 roku rozwija kolejny nowy slot "4-11-44".

To właśnie ta maszyna do gier pozwoliła mu otworzyć własną fabrykę. Na nim rozpoczyna produkcję automatu do gier 4-11-44 i nadal rozwija nowe automaty. W fabryce rozwija automaty poświęcone tematowi pokera i mają już 5 bębnów. Sukces tego automatu był niesamowity. Ale w 1898 roku ta maszyna została ulepszona i robi z niej trzy bębny. Dokonano tego, aby móc zapłacić zarówno gotówką, jak i tokenami, które wymieniono na cygara i różne mocne drinki. Ta maszyna do gier nazywała się Card Bell. W przyszłości wszystkie maszyny z trzema perkusjami zaczęto nazywać kartami.

W 1899 roku Fay ulepszył Bell karty, tworząc automat Liberty Bell (Liberty Bell). Aby zagrać w automat, trzeba wrzucić monetę do specjalnego gniazda, pociągnąć za dźwignię i czekać, aż bębny się zakręcą. Więc byli "jednoręcy bandyci". Ten automat stał się niezwykle popularny w USA. Przyczyniła się do tego również propozycja Charles Fair dla pubów, sal bilardowych, hoteli itp. Zaproponował właścicielom instytucji 50% wygranych, które otrzymał na automatach. Naturalnie wielu właścicieli dziobało tę przynętę, a automaty Fairy rozprzestrzeniały się z niesamowitą prędkością nie tylko w San Francisco, gdzie mieszkał, ale także w innych miastach USA.

Muszę przyznać, że popularność automatów do gry produkowanych przez Charlesa Faya prześladowała wielu. Zdarzały się przypadki, gdy rabowali miejsca za pomocą automatów do gier i brali je dokładnie. Inni producenci ukradli gniazda Fairy, aby rozebrać ich produkcję i skopiować.

W 1907 roku producent automatów do gry z Chicago wypuścił nowy automat Bell operatora, ale popularność "Liberty Bell" nie mogła, nic do porównania. Do tego czasu ta maszyna do gier została już wygrana przez całe Stany Zjednoczone Ameryki.

Kolejnym etapem rozwoju automatów do gry była wymiana obrazów kart na owoce. Stało się to w 1912 r., A inicjatorem stała się firma dziąsła z owocu dzwonka. To ona uruchomiła produkcję automatów owocowych. Zmiana zdjęć na automatach pozwoliła producentom rozpocząć instalowanie ich w miejscach publicznych, takich jak kawiarnie, restauracje, supermarkety itp.

W 1920 r. Ameryka uchwaliła ustawę zakazującą sprzedaży alkoholu. W tym samym czasie automaty hazardowe zaczynają banować. Mimo to producenci nie poddali się, kontynuowali modernizację i sprzedaż. Charles Fay w tych latach, podobnie jak niektórzy inni producenci, był wielokrotnie grzywnowany za produkcję i sprzedaż automatów.

Dziesięć lat później, w 1964 r., Zaczęły produkować elektromechaniczne automaty do gier o nazwie Money Honey przez firmę Bally Manufacturing Company. W nich dźwignia "jednorękiego gangstera" była już bardziej dekoracyjna. Początek obrotów został wykonany za pomocą przycisku na automatach do gier.

W 1975 r. Pojawiają się pierwsze wideo-automaty, w których są już wyświetlane, a perkusja się na nich kręci. Ale nie stały się tak popularne. Popularność automatów wideo wyprzedziła je cztery lata później, kiedy producenci automatów zaczęli produkować urządzenia, które pozwalają grać w pokera. To były pierwsze automaty do gier wideo.

Z roku na rok producenci automatów do gier ulepszali swoje urządzenia, oferując graczom coraz więcej automatów z różnymi tematami i różnymi bonusami, a wraz z pojawieniem się Internetu zaczęli produkować oprogramowanie dla kasyn online. I pojawiły się dość szybko, były szczególnie popularne wśród graczy, w których krajach kasyna na żywo są zabronione.

Producenci automatów szybko zdali sobie sprawę z całej atrakcyjności i dostępności kasyn online, więc zaczęli aktywnie wydawać dla nich oprogramowanie.

Szybki rozwój kasyn online doprowadził do tego, że w 1996 r. Utworzono Kahnawake Gaming Commission. Celem kasyna była i jest weryfikacja integralności kasyna oraz ochrona praw graczy przed oszustwami przez kasyna online.

Obecnie można znaleźć wiele automatów, ruletek, stołów z blackjackiem, baccarata, kości w kasynach online. Ich popularność jest niesamowicie wysoka i, w opinii producentów, wzrośnie, podobnie jak dochody z gier hazardowych online.